Knygų rekomendacijos


KNYGOS REKOMENDACIJA

Pabūkit detektyvais kartu su Domu ir Tomu! Pas mus jau sočiai prisnigo, o knygoje „Domas ir Tomas. Dingusio sniego byla“ sniego reikės paieškoti.


KNYGOS REKOMENDACIJA

Taip gražiai šerkšnui padabinus gamtos vaizdus, širdelėse su nekantriu jauduliuku pradedame laukti artėjančių švenčių, žiemos stebuklų. Kuriuos patys galime sukurti sau kiekvieną dieną, nusikeldami į užburiančius skaitymo vakarus. Siūlome skaityti šias smagias istorijas.KNYGOS REKOMENDACIJA
Pristatom Klodą , labai žavų šunį. Galbūt jau pažįsti šį linksmuolį ir jo draugą poną Pūkuotą Kojinę. Kartu jie nuolatos ką nors smagaus veikia. Šį kartą Klodas su draugu mėgaujasi žiemos malonumais ir keliauja slidinėti . Juokinga ir šmaikšti istorija, gausiai iliustruota, puikiai tiks pradedantiesiems skaitytojams. Kviečiam skaityti ir pasirinkti dar daugiau istorijų apie šį žavų šuniuką.
KNYGOS REKOMENDACIJA

Kad neprailgtų rudens vakarai siūlome nenuobodžiauti, o skaityti! Skaitydami Jurgitos Pelėdaitės knygą „Kemsyno paslaptys“ nukeliausit tiesiai į Kemsyną , kur susitiksite su ragainomis, barzdukais ir dar kitomis būtybėmis.
KNYGOS REKOMENDACIJA

Savaitgalį nenuobodžiauk, o smagiai eksperimentuok! Saulės Paltanavičiūtės knygoje „Eksperimentai vaikams“ net 52 eksperimentai, kuriuos lengva daryti namuose, jie lavina pastabumą, žadina smalsumą. O gal nori keliauti per visą žmonijos istoriją nuo senovės iki pat šių laikų knygoje „Netvarkos nykštuko enciklopedija. Įdomiausi išradimai.“ Arba knygoje „Mano pasaulis. Atverk ir pažink“ atverk langelius ir sužinok: kas yra mokslas ir kuo užsiima mokslininkai, iš kokių medžiagų sudaryti mus supantys daiktai, kaip sklinda šviesa ir garsas, veikia jėgos, taip pat patyrinėk augalus ir medžius, susipažink su žmogaus kūnu ir pojūčiais, pažvelk į žemę ir kosmosą.

KNYGOS REKOMENDACIJA
Knygos rekomendacija nuo ypatingos šiandienos viešnios - sraigės.
Žinomos rašytojos Renatos Šerelytės, linksmųjų knygų apie krakatukus autorės, eilėraščių knyga vaikams. Eilėraščiai kupini fantazijos, sapno spalvų, pamokantys, linksmi.


KNYGOS REKOMENDACIJA
Knygos rekomendacija. Ši knyga puikiai tiks pradinių klasių mokiniams. Ateikite ir pasiimkite šią ar kitą jums patinkančią knygą.

KNYGOS REKOMENDACIJA
Ar žinai, kad žaislai gyvi, jie moka kalbėti, džiaugtis ir liūdėti, nuskriausti ir užjausti kitu? Jeigu to dar nepastebėjai, tai tik todėl, kad jie atgyja tau nesant arba nematant, dažniausiai tamsią naktį. Tokie yra berniuko Endžio žaislai - šerifas Vudis, visatos reindžeris Bazas Šviesmetis ir kiti. Atgiję žaislai susipyksta, palieka namus ir tik patyrę daugybę nuotykių grįžta namo...
KNYGOS REKOMENDACIJA
Kokie milžiniški driežai viešpatavo vandenynuose ir žemynuose prieš milijonus metų?
Kaip jie maitinosi?
Kodėl išnyko dinozaurai, skraidantieji driežai ir jūriniai ropliai?
Ar nori rasti atsakymus į šiuos ir daugelį kitų klausimų apie priešistorinių laikų gyvybę? Jei taip, atsiversk šią knygą ir tyrinėdamas dinozaurus atrask daug įdomių dalykų: sužinok, kaip Žemėje atsirado gyvybė, kaip atrodė ankstyvieji dinozaurų protėviai. Apžiūrėk tiranozauro griaučius, atrask brachiozaurų, spinozaurų ir triceratopsų pasaulį.
KNYGOS REKOMENDACIJA
"Kam daugiau šaus į galvą keliauti į Australiją, jei ne Ferdinandui? Juk jis ne šiaip koks katinas, o keliautojo ir atradėjo Magelano bendravardis! Taip sakė per televizorių. Žinoma, nerimstanti savose plunksnose višta Petunija džiaugsmingai pritars. Juk Australija pilna stručių – nuostabių didžiaakių gražuolių – ir tai puikiausia proga susirasti tikrąją meilę. Pūkselis, aišku, lydės bičiulius net į pasaulio kraštą. O kokia kelionė be klastūnų, netikėtų padėjėjų ir naujų atradimų? Taigi, tegyvuoja nuotykiai!" Lina Žutautė

KNYGOS REKOMENDACIJA
Mano vardas Ąžuolas, o mano tėtis yra rašytojas. Jis rašo knygas vaikams savo darbo kambaryje. Bet kodėl jo kambarys vadinamas darbo, jeigu tėtis ten nieko nedirba? Berniukas nesupranta, kodėl jo tėtis nerašo - tik vaikštinėja po savo darbo kambarį pirmyn ir atgal! Tuo tarpu tėtis neranda įkvėpimo užbaigti pradėtos knygos...KNYGOS REKOMENDACIJA
Niršdamas ir nusivylęs savo motina Jakobas išvyksta į Šiaurės Kanadą. Ledo ir sniego dykynėje jis nori rasti savo tėvą, apie kurį motina jam visą gyvenimą melavo. Ir vos lieka gyvas užpultas ir sunkiai sužeistas lokio.
Tačiau vaikinui su vilko širdimi pasiseka: vidur laukinių nežabotų tyrų, kur dangus ir horizontas susilieja į begalinę baltumą, jis sutinka Kimę. Jai, kaip ir jam, gresia būti palaužtai likimo. Bet ar gali skausmas kada nors virsti meile?
Išgyvenimo nuotykis šiaurės Kanados sniegynuose ir įspūdinga meilės istorija vienu metu – meistriškas pripažintos autorės romanas paaugliams.


KNYGOS REKOMENDACIJA

Šiandien pagal kinų kalendorių prasideda Kinų naujieji metai, kurių simbolis - juodasis vandens tigras. Neabejojame, kad paėmę į rankas Colleen Houck romaną „Tigro užkerėjimas“, liksite sužavėti. Nepaprastas Indijos kraštovaizdis, nuostabūs kvapai, skoniai ir įdomūs herojai paliks neišdildomą įspūdį. Ši knygų serija skirta jaunimui, kurią su malonumu skaitys ir suaugę.KNYGOS REKOMENDACIJA

Ar kada susimąstei, kokia įspūdinga gamta mus supa? Srauniame upelyje prie Vilniaus neršia didingos lašišos, o Lietuvos šiaurėje giliai po žeme tūno daugybė dinozaurų laikų įrodymų. Ką čia! Į mūsų šalį kasmet pasisvečiuoti užsuka galingi rudieji lokiai! Taip, tikrų tikriausi lokiai! Ir tai tik kelios vyšnaitės ant torto. Netiki? Skaityk šią knygelę, leiskis į nesibaigiančius nuotykius ir viską išvyks savo akimis. KNYGOS REKOMENDACIJA

Išpaikinta princesė įsigeidžia paukščio, kuris gebėtų su ja kalbėtis. Nesigaili nei vieno, kad tik būtų išpildytas jos neįmanomas noras. Ji nurimsta tik tada, kai vieną dieną gauna keistą pažadą - pažadą, atrodantį kaip paukščio kiaušinis.
KNYGOS REKOMENDACIJA

Pipiras - drąsusis policijos šuo, turintis nuostabią uoslę! Jo nosiai nėra neišsprendžiamų bylų, 
todėl jį  visi vadina komisaru Letena. Šį kartą komisaras Letena ir jo šeimininkas imasi vagystės bylos. Kai viskas, regis, išsiaiškinta, policininką ir jo šunį nustebina naujos nusikaltimo detalės. Ar pavyks šauniajam Pipirui atskleisti tikruosius nusikaltėlius?
KNYGOS REKOMENDACIJA

Šiandien visame pasaulyje minima Pasaulinė Brailio diena, pavadinta šio rašto kūrėjo prancūzo Louis Braille garbei. Mūsų bibliotekoje esančios pasakų knygos Leonardo da Vinci „Sparnuotosios raidės“, Sigito Poškaus „Baltijos valdovė“ bei Lietuvos vaikų kurta rinktinė „Užsimerk“ – išleistos tradicine forma, bet kartu ir Brailio raštu su reljefinėmis iliustracijomis, kurios padės skaitant kliautis ne tik akimis, bet ir kitais pojūčiais, o gal net paskatins mokintis šio įdomaus rašto.
KNYGOS REKOMENDACIJA

Pasakų niekada nebus per daug! O ypač tokių įdomių ir dailiai iliustruotų! Ar gali patikėti, jog šią nuostabią knyga Beatrix Potter  sukūrė daugiau nei prieš šimtą metų! Autorė pati ir iliustracijas akvarele nupiešė! Jų tiek daug, jog kartais rodosi, kad tai ne pasakų, o komiksų knyga. 
Beje, apie rašytojos gyvenimą yra sukurti du biografiniai  filmai, kuriuos pažiūrėjus paaiškėja, kodėl knygose pavaizduoti žvėreliai yra tokie tikroviški ir mieli. Rašytoja juos prisijaukindavo ir piešdavo pasisodinusi priešais save. O multiplikacinis filmas „Triušis Piteris“, bei kiti vaidybiniai fimai vaikams apie žvėrelius sukurti Beatrix Potter  knygų motyvais.
Neklaužada triušiukas Petriukas, rūpestingoji antis Janina, išdykėliai kačiukai Kumštytė, Mažytė ir Mažiukas, šelmis voveriukas Riešutukas, rūpestingoji ežienė Adatina, vaišingoji Pelė Švaruolė - tai tik keli pasakų personažai, kurių istorijos nepaliks abejingų. Kviečiame užsukti pas mus į biblioteką išsirinkti šią ar kitą pasakų knygą, kurių pas mus išties gausu. 
KNYGOS REKOMENDACIJA

Ar kada nors smalsavai, kodėl didnosė beždžionė, paprastasis elniaragis ar žuvys chirurgai yra pavadinti tokiais keistais vardais? Ar žinai, kaip atrodo ančiasnapis? O gal numanai kur yra rojaus paukščių namai? Šis gyvūnų žinynas išsamiai atsakys į šiuos ir kitus klausimusKNYGOS REKOMENDACIJA

Knygos rekomendacija artėjant šiurpiausiai metų nakčiai.
Jei tave traukia nuotykiai, pavojai ir mistika, išdykėlė piratė Meibelė su pižama, šlepetėmis, apsiginklavusi kardu gali būti puiki palydovė šį  Šiurpnaktį! Will Mabbitt  “Meibelė Džons ir lemtingosios dienos knyga“  skirta smalsiems  8-11- mečiams nekantraujantiems pasinerti į narsios mergaitės neįtikėtinus nuotykius pavojų pilname pasaulyje. O linksmi piešiniai, taikliai iliustruojantys pašėlusius Meibelės nuotykius nepaliks abejingų!
KNYGŲ REKOMENDACIJA

Tau  9-14 m. ir jau kyla rimti gyvenimo klausimai -  kas yra meilė, kas aš esu ir kuo noriu tapti? Tuomet užsuk pas mus paskaityti dviejų naujų knygų - Salimo Mokaddemo „Įsimylėjęs Sokratas“ ir Line Faden-Bbin „Kierkegoras ir undinė“, kurios įtraukiančiais apsakymais ir gausiomis iliustracijomis padės atsakyti į šiuos filosofinius klausimus.
KNYGŲ REKOMENDACIJA

  K. Brandis "Miškų bastūnai" Keragas yra šiek tiek žmogus, šiek tiek puma. Tai reiškia, kad panorėjęs gali pavirsti tiek vienu, tiek kitu.

Pasiutiškai smagius Kerago nuotykius skaitykite K. Brandis knygų serijoje "Miškų bastūnai".


KNYGOS REKOMENDACIJA

Jaudinanti, poetiška paveikslėlių knyga apie mažos mergaitės meilę seneliui, pasakojanti, kaip ji jaučiasi jam mirus. KNYGOS REKOMENDACIJA

 Knygų rekomendacija pasaulinės vandenynų dienos proga. Komentarų nėra:

Rašyti komentarą