Knygų rekomendacijosKNYGOS REKOMENDACIJA

Pasakų niekada nebus per daug! O ypač tokių įdomių ir dailiai iliustruotų! Ar gali patikėti, jog šią nuostabią knyga Beatrix Potter  sukūrė daugiau nei prieš šimtą metų! Autorė pati ir iliustracijas akvarele nupiešė! Jų tiek daug, jog kartais rodosi, kad tai ne pasakų, o komiksų knyga. 
Beje, apie rašytojos gyvenimą yra sukurti du biografiniai  filmai, kuriuos pažiūrėjus paaiškėja, kodėl knygose pavaizduoti žvėreliai yra tokie tikroviški ir mieli. Rašytoja juos prisijaukindavo ir piešdavo pasisodinusi priešais save. O multiplikacinis filmas „Triušis Piteris“, bei kiti vaidybiniai fimai vaikams apie žvėrelius sukurti Beatrix Potter  knygų motyvais.
Neklaužada triušiukas Petriukas, rūpestingoji antis Janina, išdykėliai kačiukai Kumštytė, Mažytė ir Mažiukas, šelmis voveriukas Riešutukas, rūpestingoji ežienė Adatina, vaišingoji Pelė Švaruolė - tai tik keli pasakų personažai, kurių istorijos nepaliks abejingų. Kviečiame užsukti pas mus į biblioteką išsirinkti šią ar kitą pasakų knygą, kurių pas mus išties gausu. 
KNYGOS REKOMENDACIJA

Ar kada nors smalsavai, kodėl didnosė beždžionė, paprastasis elniaragis ar žuvys chirurgai yra pavadinti tokiais keistais vardais? Ar žinai, kaip atrodo ančiasnapis? O gal numanai kur yra rojaus paukščių namai? Šis gyvūnų žinynas išsamiai atsakys į šiuos ir kitus klausimusKNYGOS REKOMENDACIJA

Knygos rekomendacija artėjant šiurpiausiai metų nakčiai.
Jei tave traukia nuotykiai, pavojai ir mistika, išdykėlė piratė Meibelė su pižama, šlepetėmis, apsiginklavusi kardu gali būti puiki palydovė šį  Šiurpnaktį! Will Mabbitt  “Meibelė Džons ir lemtingosios dienos knyga“  skirta smalsiems  8-11- mečiams nekantraujantiems pasinerti į narsios mergaitės neįtikėtinus nuotykius pavojų pilname pasaulyje. O linksmi piešiniai, taikliai iliustruojantys pašėlusius Meibelės nuotykius nepaliks abejingų!
KNYGŲ REKOMENDACIJA

Tau  9-14 m. ir jau kyla rimti gyvenimo klausimai -  kas yra meilė, kas aš esu ir kuo noriu tapti? Tuomet užsuk pas mus paskaityti dviejų naujų knygų - Salimo Mokaddemo „Įsimylėjęs Sokratas“ ir Line Faden-Bbin „Kierkegoras ir undinė“, kurios įtraukiančiais apsakymais ir gausiomis iliustracijomis padės atsakyti į šiuos filosofinius klausimus.
KNYGŲ REKOMENDACIJA

  K. Brandis "Miškų bastūnai" Keragas yra šiek tiek žmogus, šiek tiek puma. Tai reiškia, kad panorėjęs gali pavirsti tiek vienu, tiek kitu.

Pasiutiškai smagius Kerago nuotykius skaitykite K. Brandis knygų serijoje "Miškų bastūnai".


KNYGOS REKOMENDACIJA

Jaudinanti, poetiška paveikslėlių knyga apie mažos mergaitės meilę seneliui, pasakojanti, kaip ji jaučiasi jam mirus. KNYGOS REKOMENDACIJA

 Knygų rekomendacija pasaulinės vandenynų dienos proga. Komentarai