TEIKIAMOS EDUKACIJOS


PAŽINTIS SU BIBLIOTEKA - edukacinis užsiėmimas skirtas darželinukams ir pradinių klasių moksleiviams susipažinti su bibliotekos veikla.

PROGRAMAVIMO IR ROBOTIKOS PAMOKĖLĖS – tai kūrybinį mąstymą lavinantys IT užsiėmimai vaikams. Užsiėmimų metu vaikai susipažįsta su bibliotekoje esančiais Lego robotukais, sužino kaip jie programuojami. Perpranta 3D spausdintuvo galimybes ir gali juo atsispausdinti savo sukurtą detalę.

SENSORINIAI UŽSIĖMIMAI   0-3 m. - edukacine programa siekiama padėti vaikams atpažinti ir išreikšti savo jausmus ir emocijas, lavinti smulkiąją motoriką.

GARSINIAI KNYGŲ SKAITYMAI – tai užsiėmimai, kurių metu vaikai lavina dėmesio sutelkimą – vaikas turi įsiklausyti ir išgirsti pasakojimą. Be abejo, tai ir kalbos lavinimas, vaiko žodyno didinimas. 

INTERAKTYVIOS EDUKACIJOS  -  jų metu vaikai žaidimo forma pažįsta programavimo pradmenis naudodami „Bee-bot“  bitutes robotus,  Xbox -  kompiuterinių žaidimų konsolės pagalba lavinsim koordinaciją ir interaktyvių grindų „Flysky“ pagalba neįprastu būdu lavinsim ne tik suvokimą ir jutiminę integraciją, bet ir kūrybiškumą.  

STALO ŽAIDIMŲ POPIETĖS -   tai puiki proto mankšta bei linksmas laisvalaikio praleidimo būdas. Šių popiečių metu vaikai lavina loginį mąstymą, suteikia žinių, ugdo kantrybę ir mokosi siekti tikslo.

KŪRYBINIAI UŽSIĖMIMAI – Kartu su kūrybinių dirbtuvių vadove vaikai gilinasi į įvairių medžiagų ir technikų įvairovę atlikdami darbelius iš popieriaus, veltinio, susitraukiančio plastiko, tapydami ant šilko, dekoruodami  indus, gilindamiesi į kvilingo, papje maše, kumihimo technikas. Tai pat siūlome temines edukacijas, kurių metu yra akcentuojamos didžiausios metų šventės.

„KAHOOT“ VIKTORINOS – didelis pasirinkimas viktorinų, kurias galime žaisti bibliotekoje arba nuotoliniu būdu.

Bibliotekos renginiai yra nemokami, būtina išankstinė registracija tel. 852822103, el.paštu:  trakuvaikub@gmail.com.

 


Komentarų nėra:

Rašyti komentarą