Susitikimas

Girios Slėnio miestelis buvo keisčiausias miestelis pasaulyje. Jame tebuvo keturios gatvės, bet visas jas skyrė milžiniška tvora. Ji buvo tokia ilga ir aukšta, kad jos nebuvo galima nei apeiti, nei perlipti. Ir niekas jau daugelį metų negalėjo prisiminti nei kaip, nei kada, nei kodėl ji išdygo ir svarbiausia... kas slypi anapus jos.“
Į Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrių susitikti su savo skaitytojais atvyko Indrė Pavilonytė ir Martynas Pavilonis su debiutine knyga „Didžiosios tvoros paslaptis“. Indrė ir Martynas yra dvyniai, geriausi draugai ir neišskiriami bendražygiai. Indrė Vilniaus universitete baigė žurnalistiką, nuo vaikystės rašė istorijas ir svajojo būti rašytoja. Svajonė išsipildė – autorė išleido knygą „Didžiosios tvoros paslaptis“, kurią parašė per devynis mėnesius. Iliustracijas knygai kūrė Martynas Pavilonis. 
Į susitikimą atvyko Trakų pradinės mokyklos 4b klasės mokiniai su mokytoja Rasa Alensiokaite-Čirbiene. Vaikai ruošėsi susitikimui: garsiai skaitė ištraukas, piešė savo iliustracijas ir , kaip visada, turėjo daug klausimų svečiams: „Ar sunku parašyti knygą?“, „Ką skaitėte vaikystėje?“, „Kiek Jums metų?“... O Martynas gavo užduotį nupiešti mešką, kurią puikiai atliko. Pabaigoje vaikai apspito svečius – visi norėjo autografo su piešiniu. Autorė pažadėjo greitai parašysianti dar vieną knygą.
Jei norite sužinoti, kas už tos tvoros... Pavasaris. Vasara. Ruduo. Žiema. O gal gera nuotaika? Atvykite į vaikų literatūros skyrių, mes padėsime tai išsiaiškinti!

Dalia Bagdžiuvienė,
Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus vedėja

Komentarai