Mokymai vaikams


,,Bibliotekos pažangos“ projektas suteikia didelis galimybės tobulėti ir mokytis. Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus darbuotojos visus vaikus kvietė į mokymus,, Saugus ir draugiškas internetas“. Juose dalyvavo Trakų pradinės mokyklos 4 c klasė su mokytoja Rasa Lietuvininkiene ir 2 b klasė su mokytoja Gina Taškuviene.
Kompiuteriu ir internetu vaikų nenustebinsi. Ar vaikai žino kokie pavojai tyko interneto platybėse? Į šį ir kitus klausimus bandyta atsakyti šių mokymu metu. Vaikai susipažino su internetinio herojumi Nikolu Fieldu iš ,,Bekraščio‘‘ miško nuotykiais miškatinklyje. Keliaudami po bekraštį mišką išgirdo daug naujų žodžių virusas, el. laiškas, užkarda, slaptažodžiai. Kartu aiškinamės šių žodžių reikšmę ir prasmę interneto platybėse. Vaikai pažiūrėjo filmuotą medžiagą apie priklausomybę nuo interneto, elektronines patyčias, virtualias pažintis. Po mokymų, kad įtvirtintų žinias vaikai prisėdo prie kompiuterio atsakinėti viktorinos klausimus. Geriausiai atsakę į visus viktorinos klausimus Aivaras Bakšys ir Ignas Gruodis, kurie buvo apdovanoti ,,Saugus ir draugiškas internetas“ penalais.
Vaikai pažadėjo lankytis bibliotekoje ir naudotis kompiuteriais, tačiau nepamiršti ir knygų.Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriaus
vedėja Dalia Bagdžiuvienė

Komentarai