Drambliai vis dar keliauja po vaikų literatūros skyrių!

Visi žinome, jog prieš einant į svečius reikia pasiruošti: suderinti susitikimo laiką, pasitikslinti, ar nepasikeitė susitikimo planai. Ir labai smagu, kai žinai, kad esi laukiamas!
Trakų rajono viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje, jaunųjų skaitytojų pastarosiomis dienomis laukia Nykštukė  pasakorė ir nuotykių knygelė „Drambliai ėjo į svečius“.
Į biblioteką skuba daug svečių: pirmieji atėjo mažieji Trakų gimnazijos ikimokyklinės grupės „Boružėlė“ vaikai su auklėtoja. Tuojau pat suskubo ir grupės „Žiedeliai“ vaikai su auklėtojomis iš Trakų lopšelio-darželio „Obelėlė“. Pasirinkę gražią saulėtą dieną, pasidabinę apsauginėmis liemenėmis ir rodydami gerą pavyzdį kitiems, vaikai saugiai žygiavo į biblioteką.
Kai kuriems iš jų tai buvo pirmoji pažintis su Vaikų literatūros skyriumi, tad bibliotekos darbuotojai mielai parodė, kur ir kaip gyvena knygos. Susipažinę su bibliotekos erdvėmis svečiai suskubo domėtis, o  kokie gi nuotykiai nutiko drambliams? Pas ką jie ėjo į svečius?
Dar vienas būrys vaikų pasisvečiuoti atėjo iš Trakų Vytauto Didžiojo gimnazijos ir Trakų pradinės mokyklos specialiųjų lavinamųjų klasių. Nepabūgę darganoto oro, švilpiančio vėjo ir žliaugiančio lietaus vaikai atskubėjo pas Nykštukę. Būtent čia ir prasideda stebuklai – vieni tampa drambliukais, kiti papūgomis, treti linksmomis beždžionėlėmis. Visa kompanija linksmai žaidžia ir bando išsiaiškinti, kas gi nutiko tiems drambliams beeinant į svečius?
Jaunieji bibliotekos lankytojai susidraugavo su Nykštuke ir žadėjo ją lankyti. Aptarę sekančius susitikimus, vaikai išsakė savo norus ir lūkesčius, o kadangi stebuklingame knygų pasaulyje nėra nieko neįmanomo, tuos lūkesčius visi kartu pildysime kitų susitikimų metu!
Gal ir jūs norite išgirsti apie Dramblių nuotykius? O gal domina kokia nors kita istorija? Žinokite, kad  Trakų rajono viešosios  bibliotekos vaikų literatūros skyriuje jūs visada laukiami!
Datą ir laiką galima planuoti iš anksto susisiekus tel. 852822103
                                                                                         
     Margarita Mažėtienė,
 Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyrius 

Komentarai