Biblioteka jungianti mažus ir didelius

Visus, norinčius skaityti, domėtis, bendrauti, susipažinti, kartu kurti ir džiaugtis pasiektais rezultatais, kviečiame apsilankyti Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros skyriuje. Nuo šiol čia dar daugiau laiko skaitymui ir aktyviai veiklai – nuo kovo 1 d. vaikų biblioteka dirbs ir šeštadieniais, o darbo dienomis ilgiau – iki 18 val.
Čia galima rasti  grožinės ir mokslo populiariosios literatūros, informacinių ir periodinių leidinių visų amžiaus grupių vaikams, moksleiviams, taip pat tėvams, besidomintiems vaikų skaitymu – lietuvių, anglų, rusų ir kitomis kalbomis. Vaikams iki 14 metų skaitytojo pažymėjimas išduodamas nemokamai!
Vaikams siūlome kūrybines dirbtuves, edukacinius užsiėmimus, interaktyvius žaidimus, susitikimus ir diskusijas su rašytojais bei žymiais ir įdomiais žmonėmis, kurie savo veikla galėtų įkvėpti ir mūsų mažuosius skaitytojus. Bibliotekoje veikia „Kūrybiškumo saviraiškos studija“, kur vaikai pasitelkę įvairias technikas ir priemones bei jas derindami gamina įvairius rankų darbo dirbinius. Biblioteka unikali ir tuo, jog joje veikia Bibliotekos teatriukas. Teatro studijoje rengiamos vaidybos pamokos lavina jaunimo atmintį ir moko sutelkti dėmesį, susikoncentruoti į tai, kas svarbu. O užsiėmimai su auksaspalve retrivere Goja – vieni laukiamiausių bibliotekoje.
Tad kviečiame atvykti pas mus ir mažus, ir didelius, skaityti ir patiems išbandyti siūlomas veiklas.

Eglė Kondrotaitė,
Trakų viešosios bibliotekos vaikų literatūros sk. vyr. bibliotekininkė

Komentarai